pvatelier.cz - fotoateliér Plzeň, svatební fotograf, kameraman

  • 1
  • 2
  • 3

Fotografování maturitních plesů

Našim prvním maturantům jsme už fotili promoce a svatby. Kompletní služby nabízíme maturantům od Prahy po Jižní Čechy déle než deset let. Víme, že je velice těžké se ve třídách domluvit a vznikají tak největší problémy. Je proto dobré vědět, za co platíte. Naše ceny jsou konečné. Dostanete vše, co nafotíme a připlácet už nikdy víc nebudete.

Dva fotografové

Naši fotografové přijíždějí na maturitní ples kolem šesté hodiny tak, aby stihli vaši generální zkoušku. Fotografují pak celý ples až do půlnočního překvapení, respektive až do druhého tancování slavnostního předtančení. Fotografie pak buď může dostat každý maturant na DVDčku, nebo vám dáme do třídy dvě flashky s fotografiemi. 

Mobilní fotoateliér - fotokoutek

Jako první jsme v roce 2008 začali na maturitní plesy vozit mobilní fotoateliér. Ano, dnes už to dělá skoro každý, ale i tak se snažíme náš nápad stále zdokonalovat. Tak například - vozíme s sebou profesionální fotografický minilab, díky kterému můžeme vašim hostům na počkání udělat opravdové fotky ve formátu 13x18 nebo 20x30 centimetrů. Žádný inkoustový tisk - prostě pravé fotky, co vydrží. V atelieru jsou po celou dobu maturitního plesu dva fotografové. Za to, že ateliér přivezeme, neplatíte nic. Platí si za fotografie až vaši hosté.

Maturitní šerpy a skleničky

Maturatům nabízíme i zhotovení maturitních šerp, nebo skleniček. Stejně tak můžeme nafotit vaše maturitní tablo, na které mají naši maturanti automaciky 10% slevu.

Ceny maturitního plesu

Fotografie

2 fotografové, cca 2.000 fotek na DVD nebo flash disku
9.000 Kč jedna třída, 13.000 Kč dvě třídy

Video

3 kamery, film fullHD na flash disku nebo SD na DVD
9.000 Kč jedna třída, 13.000 Kč dvě třídy

Třídy do 15ti studentů

8.000 Kč foto, 8.000 Kč video

Mobilní fotoatelier

zdarma

Moderace

5.000 Kč